NOVAGE MEN

NOVAGE MEN

VYVINUTO PRO SNADNOU APLIKACI A VIDITELNÉ VÝSLEDKY

Cena: 1499 Kč

Kód sady: 29446

Zaregistrujete se do Oriflame přes tuto stránku a ihned po registraci

získáte sadu za 999 Kč + neplatíte poštovné

NOVAGE MEN

 

 

 

NOVAGE MEN

Novage Men nabízí kompletní řešení unikátních potřeb mužské pleti. Obsahuje bioaktivní technologie, které prokázaně pomáhají zvyšovat energii pleti a bojují proti známkám stárnutí. Tato řada je speciálně vyvinuta pro mužskou pleť s využitím vyspělé technologie rostlinných kmenových buněk, která působí regeneračně, a účinné omlazující technologie, která ji zanechává hladší a pevnější.

 


JAK SE MUŽSKÁ PLEŤ LIŠÍ OD ŽENSKÉ

Hloubkový vědecký výzkum prokázal, že mužská pleť je velmi odlišná od ženské. Je to zejména kvůli testosteronu – hlavnímu mužskému hormonu, jehož působením mají muži silnější, odolnější pleť, vousy a relativně vyšší tvorbu potu. Testosteron zároveň přirozeně způsobuje vyšší hladinu mazu, takže mužská pleť je mastnější. I když vezmeme v úvahu, že muži mají větší póry, je snadné pochopit, proč jejich pleť více přitahuje nečistoty a snáze se zanáší.

Dalším klíčovým rozdílem je, že na mužské pleti se začínají projevovat známky stárnutí později, než u žen, po zahájení je však tento proces mnohem dramatičtější. Proto je potřeba, aby se muži o svou pleť starali. Výzkum dokládá, že mužská pleť pracuje tvrději než ženská, protože spotřebovává více energie. Pleť tak vypadá unaveně a známky stárnutí jsou viditelnější.

 

PRODUKTY

Řada NovAge Men využívá špičkové bioaktivní technologie – omlazující extrakt z baobabu a povzbuzující výtažek z kmenových buněk kávovníku. Klinické testy prokázaly, že tato řada redukuje známky únavy na mužské pleti: vrásky, hrubou texturu, dehydrataci, ochabování a mdlý vzhled.

 

1. Čisticí peelingový gel NovAge Men
Hloubkově čisticí pleťový peeling je posílen o japonské černé uhlí a exfoliační částečky. Odstraní z pleti odumřelé buňky, maz a nečistoty. Zanechá pleť okamžitě svěžejší.

2. Osvěžující oční gel NovAge Men
Povzbuzující oční gel obohacený o omlazující komplex z baobabu, kofein a výtažek z rostlinných kmenových buněk kávovníku. Redukuje vrásky, tmavé kruhy a váčky pod očima a zanechává okolí očí svěží a mladistvé. S praktickým kuličkovým aplikátorem.

3. Povzbuzující hydratační sérum NovAge Men
Hydratační sérum s omlazujícím komplexem z baobabu, výtažkem z rostlinných kmenových buněk kávovníku a směsí vitaminů a minerálních látek. Okamžitě hydratuje, revitalizuje a zklidňuje pleť. Má chladivý účinek a zanechává pleť svěží a odpočatou po celý den.

4. Omlazující gelové pleťové mléko NovAge Men
Denní i noční pleťové mléko s omlazujícím komplexem z baobabu, výtažkem z rostlinných kmenových buněk kávovníku a antioxidačním ginkgem. Viditelně redukuje známky stárnutí a únavy, rozjasňuje pleť, obnovuje její pružnost a poskytuje jí 24hodinovou hydrataci. Pleť vypadá okamžitě svěžeji a mladistvě.

 

Koupí sady NovAge Men se automaticky stáváte členem NovAge klubu a ihned Vám budou do objednávky přidány zdarma 2 vzorky NovAge.

zdroj: www.oriflame.cz

REGISTRACE ZDARMA = SLEVA 23% IHNED

⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓