Zásady ochrany osobních údajů

1. Jaké shromažďujeme osobní údaje a proč je shromažďujeme?

Při objednání přes stránku www.priroda-uvadi.cz zadáváte jméno, příjmení, telefonní číslo, adresu, e-mail. Všechny tyto údaje budou použity pouze pro zpracování objednávky a budou v databázi pouze po dobu vedení vašeho zákaznického účtu.

Před dokončením objednávky přes stránku www.priroda-uvadi.cz, máte možnost zvolit si, zda máte zájem zasílání aktuálních informací na e-mail.

Pokud jste zvolili variantu, že máte o aktuální informace zájem. Kdykoliv máte možnost zažádat o zrušení vedení vašeho zákaznického účtu a to na e-mail: manakova.ori@gmail.com nebo použít odhlašovací formulář, který bude součástí každého e-mailu s marketingovými informacemi.

Vaše telefonní číslo bude použito pouze pro informaci o stavu vaši objednávky a kdy bude vaše objednávka připravena na pobočce.

Bude-li vaše objednávka posílána poštou, pak budete SMS zprávou informováni o odeslání objednávky.

2. Vložený obsah z dalších webů

Tyto webové stránky mohou shromažďovat data o vás, používat soubory cookies, vkládat další sledování od třetích stran a sledovat vaši interakci s tímto vloženým obsahem, včetně sledování interakce s vloženým obsahem.

3. Jak dlouho uchováváme vaše údaje?

Vaše osobní údaje a údaje o nákupech budou uchovávány pouze po dobu Vaše zákaznického účtu. Zažádáte-li o zrušení zákaznického účtu budou všechny vaše osobní údaje, vč. záznamů o nákupech  nenávratně vymazány nejpozději do 1 týdne od doručení Vaší žádosti o vymazání údajů.

O přijetí žádosti a následném vymazání vašich údajů Vám přijde potvrzující e-mail.

4. Jaké máte práva?

Máte právo kdykoliv zrušit zasílání e-mailů a vymazání údajů z databáze. O tomto kroku budete podrobně informováni na e-mail.

5. Kam posíláme vaše data?

Pouze pokud vyplníte WEBOVÝ FORMULÁŘ, jsou vaše data sdílena se společností SmartEmailing – viz bod. 6.

V případě, že na této stránce vyplníte žádost o členství do Oriflame, jsou vaše data sdílena se společností Oriflame s.r.o. – viz.  smluvní podmínky a Směrnice o ochraně osobních údajů.

6. Od kterých třetích stran získáváme osobní údaje?

Pokud na stránce vyplníte WEBOVÝ FORMULÁŘ pro zasílání aktuálních informací, vaše údaje jsou sdíleny se společností SmartEmailing.