DOPLŇKY STRAVY

WELLNESS BY ORIFLAME

DOPLŇKY STRAVY ORIFLAME – PEVNÉ ZDRAVÍ PRO VÁS A VAŠÍ RODINU!

Dopřejte si kvalitu, kterou v lékárně nekoupíte.


OMEGA 3 – Kód: 29705                  Cena: 399 Kč (60 kapslí) 

——————————————————————————————————————————————

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

ASTAXANTHIN AKCE 3 + 1 ZDARMA

AKTIVNÍ INGREDIENCE

  • Jablečné prokyanidiny zvyšují množství, objem a sílu vlasů. Společně s L-lysinem potlačují ve vlasových koříncích tvorbu enzymu, který je zodpovědbý za padání vlasů
  • L-cystein podporuje odolnost vlasů a nehtů
  • L-lysin zastavuje vypadávání vlasů a prodlužuje jejich životní cyklus. Zároveň napomáhá vstřebávání železa z jídla a doplňků stravy
  • Železo zastavuje vypadávání vlasů a podporuje jejich opětovný růst. Zároveň je důležité pro zdraví nehtových lůžek
  • Vitamin C zlepšuje vstřebávání železa

Použití: 42 tablet = dávka na 21 dní

Užívejte 2 tablety denně po dobu 3 měsíců

L-lysin – je nezbytný stavební prvek pro všechny bílkoviny v těle, hraje hlavní roli ve vstřebávání vápníku, budování svalů, zotavování po chirurgických zákrocích.

Studie prokázaly, že příjem L-lysinu urychluje hojení oparů a chrání před jejich dalším výskytem.

Lidské tělo si nedokáže L-lysin vyrobit, proto je potřeba je přijímat v potravě nebo doplňcích stravy.


NÁPOJE A POLÉVKY NATURAL BALANCE

Přírodní nápoje Natural Balance

Nápoj Natural Balance s vysokým podílem proteinů a vlákniny obsahuje proteiny z vajec, hrášku a syrovátky a vlákninu z jablek, cukrové řepy a šípků. Proteiny přispívají k uchování svalové hmoty. Přidejte jednu odměrku prášku do 150 ml studené vody a dobře protřepejte. Obsahuje sladidlo – sukralóza.

Čokoládový nápoj – kód: 29691

Vanilkový nápoj – kód: 29690

Jahodový nápoj – kód: 29689

 

Cena: 919 Kč

Cena pro členy Oriflame: 708 Kč

Cena nápoje při zařazení do programu 3+1 ZDARMA: 531 Kč ( cena za 1 dávku 25 Kč )

Jemný peeling, který odhaluje krásnou, hladší pokožku. Uvolňující vodní a květinová vůně pomůže ztišit mysl i tělo a ukolébá vás do stavu hlubokého klidu.

Obsahuje krystalky soli a mandlové skořápky, které pomáhají odstraňovat odumřelé kožní buňky, a intenzivně vyživující bambucké máslo spolu s mandlovým a řepkovým olejem. Tělový peeling s mořskou solí je obohacený o hydratující a revitalizující řasu Corallina officinalis.

Údaje o výrobku:

  • Tři zdroje bílkovin – hrášek, vajíčka, syrovátka WELLNESS BY ORIFLAME
  • Pouze 65 kalorií – v jedné porci
  • Přírodní příchutě a výživné ingredience
  • Neobsahuje lepek, umělá barviva a konzervanty
  • Bez obsahu geneticky modifikovaných složek ( GMO )

 

 

 

 

 


Cena: 919 Kč

Cena pro členy Oriflame: 708 Kč

Cena nápoje při zařazení do programu 3+1 ZDARMA: 531 Kč (cena za 1 dávku 25Kč )

Proteiny přispívají k uchování svalové hmoty. Smíchejte jednu odměrku prášku s 150-200 ml vroucí vody a promíchejte do hladka. Můžete i smíchat polévkový prášek se studenou vodou v hrnci a na sporáku přivést k varu.

 


SuperShake na regulaci hmotnosti – náhrada stravy

Cena: 1179 Kč

Cena pro členy Oriflame: 906 Kč

Cena nápoje při zařazení do programu 3+1 ZDARMA: 680 Kč (cena za 1 dávku 32 Kč )

 

Vyvážené a výživné řešení – které funguje! Wellness by Oriflame věří ve spojení zdravého jídelníčku, dostatečné hydratace, fyzického cvičení a pozitivního životního stylu, které dohromady optimalizují vaše celkové zdraví a fyzickou i duševní pohodu.

SuperShaky na regulaci hmotnosti jsou vyvážené pokrmy, které vám mají bezpečně, prakticky a účinně pomoci udržet kontrolu nad kalorickým příjmem. Společně s naším holistickým přístupem vás tyto výživné nápoje posunou na cestě k úspěchu!

Diety mohou být náročné! I když dosáhnete svého cíle, čelíte další výzvě – svou novou váhu udržet. SuperShake vám s hubnutím pomohou! Tyto nutričně plnohodnotné nápoje vám umožní si jídla, porce a přijímané kalorie snadno zorganizovat. Receptura nápoje je sestavena vědci, aby dodala kýžené výsledky – nápoj je bohatý na protein, který utiší hlad a udrží hladinu energie, obsahuje vlákninu, která podporuje trávení, a navíc je vhodný i pro vegany*! Nabízíme dvě lahodné příchutě, vanilku a čokoládu.

Protein přispívá k tvorbě a udržení svalové hmoty. Když dietu bohatou na protein spojíme s cvičením, může to také přispět k redukci tukové hmoty. Smícháme-li SuperShake na regulaci hmotnosti s 250 ml 1,5% kravského mléka, nebo s 310 ml sójového mléka, dodáme tělu přes 20 g proteinu**.

Vláknina zdraví prospívá mnoha způsoby. Výzkumy ukazují, že strava bohatá na vlákninu souvisí s nižším rizikem srdečního onemocnění, cukrovky 2. typu a určitých druhů rakoviny (Reynolds et al., 2019). Dospělí obecně v potravě nepřijímají dostatek vlákniny. Jedna porce SuperShaku tělu dodá nejméně 4,5 g vlákniny a až 7 g, pokud jej smícháme se sójovým mlékem.

Už jen vědomí, že díky jednomu praktickému nápoji tělu pomáháte získat vše potřebné, může pomoci snížit stres spojený s dietami a uvolnit vám pozornost, kterou tak můžete napřít do každodenního života. Chcete-li zářit zdravím, zvolte SuperShake na regulaci hmotnosti – vyvážené řešení, které vám pomůže dosáhnout vašich cílů. Chopte se kontroly. Jděte za svým úspěchem.

www.oriflame.cz

 

⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓