PROTEINOVÉ TYČINKY

PROTEINOVÉ TYČINKY NATURAL BALANCE
 

Ovocné tyčinky Natural Balance 29693 – 7 ks v balení

Cena: 449 Kč

Ovocná tyčinka Natural Balance (29693) je vyvinuta tak, aby podporovala chytřejší a zdravější stravovací možnosti a pomohla zaplnit mezeru ve stravování.

Tyčinka obsahuje přirozeně získané proteiny ze syrovátky a zdravou vlákninu. Obsahuje také přírodní kousky bobulového ovoce, které pomáhají uspokojit chuťové buňky.

Chutnou žvýkací texturu doplňují křupavé kousky nadýchané rýže. Mikrostruktura potravin hraje v příjmu potravy důležitou roli.

S tyčinkou Natural Balance platí, že co vidíte, to také budete jíst – lahodnou výživnou tyčinku s přírodními ingrediencemi a pouze 115 kaloriemi! Je bez umělých sladidel, barviv a konzervačních látek.

Tyčinka je obohacená proteinem a vlákninou a naopak postrádá celý seznam nežádoucích přísad: nenajdete v ní palmový olej, umělá sladidla, barviva, konzervanty, lepek, sójové produkty ani GMO!

Informace o živinách – na tyčinku (35 g):

Energie: 115 kcal // Proteiny: 10.5 g  //  Tuky: 2.1 g  //  Z toho nasycené: 1.7 g Sacharidy: 10.9 g  //  Z toho cukry: 4.5 g  //  Vláknina: 5.6 g  //  Sůl: 0.08 g

Syrovátkový proteinový koncentrát – Syrovátka je vynikajícím zdrojem bílkovin a obsahuje všech 9 esenciálních aminokyselin, které si tělo nemůže samo vyrobit, a proto je třeba je získat ve stravě. Tyto aminokyseliny pomáhají budovat, regenerovat a udržovat silné a zdravé tělo:

  • Mléčná bílkovina a syrovátková bílkovina jsou vysoce kvalitní proteiny poskytující tělu všechny esenciální aminokyseliny, které si samo nemůže vyrobit.
  • Izolát mléčné bílkoviny poskytuje tělu syrovátkovou (rychle stravitelnou) a kaseinovou (pomalu stravitelnou) bílkovinu na postupné uvolňování proteinů.
  • Syrovátková bílkovina je vynikajícím zdrojem aminokyselin s rozvětveným řetězcem (BCAA), včetně leucinu, který je klíčem ke stimulaci syntézy svalových proteinů.

VlákninaOvocné tyčinky Natural Balance obsahují vlákninu z přírodních rostlinných zdrojů – FOS (fruktooligosacharidy) a polydextrosy. FOS je zároveň prebiotická vláknina, která poskytuje potravu prospěšným bakteriím ve střevech a pomáhá tak udržovat zdravé prostředí střev.

Přírodní kousky ovoceKousky ovoce v tyčinkách jsou přírodní brusinky, ostružiny, černý rybíz a maliny. Tyto druhy ovoce jsou bohaté na antioxidanty a běžně se vyskytují na širokém území lesů severní Evropy.


 

Čokoládové tyčinky Natural Balance 29692 – 7 ks v balení

Cena: 449 Kč

Proteinová tyčinka Natural Balance s čokoládou je výživná tyčinka, která podporuje chytřejší a zdravější stravování.

Tyčinka obsahuje syrovátkový protein a vlákninu z přírodních zdrojů. Pro potěchu chuťových buněk navíc každá tyčinka ukrývá lahodné kousíčky tmavé čokolády a je posypaná štěpinkami kakaových bobů.

A protože mikrostruktura potravy je v příjmu stravy velmi důležitá, potěší tato tyčinka hutnou, vláčnou konzistencí, v níž občas zakřoupou kousky pražených kakaových bobů.

S tyčinkou Natural Balance dostanete přesně to, co očekáváte! Chutnou a výživnou tyčinku s přírodními přísadami s pouhými 120 kaloriemi!

Tyčinka je obohacená proteinem a vlákninou a naopak postrádá celý seznam nežádoucích přísad: nenajdete v ní palmový olej, umělá sladidla, barviva, konzervanty, lepek, sójové produkty ani GMO!

 

Informace o živinách – na tyčinku (35 g):

Energie: 120 kcal (504kJ)  // Proteiny: 10.7 g  //  Tuky: 2.8 g  //  Z toho nasycené: 2.1 g

Sacharidy: 10.2 g  //  Z toho cukry: 3.4 g  //  Vláknina: 5.8 g  //  Sůl: 0.10 g

Bílkoviny z mléka a syrovátky

Izolát mléčné bílkoviny a koncentrát syrovátkové bílkoviny jsou vynikajícími zdroji mléčných proteinů. Obsahují všech 9 esenciálních aminokyselin, které musí strava obsahovat, aby mohla přispívat k budování, regeneraci a udržování silného a zdravého těla. Izolát mléčné bílkoviny poskytuje tělu syrovátkovou (rychle stravitelnou) a kaseinovou (pomalu stravitelnou) bílkovinu pro postupné uvolňování do organismu.

Syrovátková bílkovina je vynikajícím zdrojem aminokyselin s rozvětveným řetězcem (BCAA), včetně leucinu, který hraje klíčovou roli při stimulaci syntézy svalových proteinů.

Vláknina

Proteinová tyčinka Natural Balance s čokoládou obsahuje vlákninu například z čekankového kořene – FOS (fruktooligosacharidy). Vláknina je známá mnoha zdraví prospěšnými vlastnostmi, které stojí za to zmínit. Strava bohatá na vlákninu se nejen pojí se sníženým rizikem srdečního onemocnění a cukrovky typu 2, ale FOS je také prebiotickou vlákninou a slouží jako ‚potrava‘ prospěšným bakteriím ve střevě, kde pomáhá udržovat zdravé prostředí.

Čokoláda

Proteinová tyčinka Natural Balance s čokoládou obsahuje kousky hořké čokolády a křupavého kakaa a je posypaná štěpinkami pražených kakaových bobů, což oceníte jak z hlediska chuti, tak konzistence.

 

REGISTRACE ZDARMA = SLEVA 23% IHNED

⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓