NOVAGE – PÉČE O PLEŤ

SADY NOVAGE – POKROČILÁ PÉČE O PLEŤ V KAŽDÉM VĚKU

Vyzkoušejte sílu koncentrované péče.

Výkonné aktivní látky pro váš rituál péče o pleť

NovAge ProCeuticals je účinná, vysoce koncentrovaná péče navržená tak, aby bez problémů zapadla do vašeho rituálu péče o pleť NovAge. Bezpečně a efektivně cílí na specifické problémy pleti – pro viditelně prokazatelné výsledky. Představujeme následující produkty:

 • Pleťová maska z biocelulózy: Ultra zklidňující hydratační intenzivní maska, která pomáhá okamžitě obnovit a prozářit nezdravě vypadající pleť. (349 Kč)
 • 10% roztok s vitaminem C: Intenzivní čtyřtýdenní antihyperpigmentační kúra s účinným roztokem vitaminu C, který pomáhá výrazně snížit hyperpigmentaci pleti. (1599 Kč)
 • Retinolové sérum: Intenzivní sérum v mikrokapslích s 1,1% retinolem, účinnou látkou proti stárnutí pleti. Účinně snižuje výskyt trvalých jemných linek a hlubokých vrásek. (749 Kč)
 • Zpevňující peptidové ampulky NovAge ProCeuticals: Sedmidenní liftingová a zpevňující kúra. Obsahuje multipeptidový roztok a aktivní složku Tensor Mesh. Podporuje tvorbu kolagenu, vypíná pleť a okamžitě i dlouhodobě redukuje vrásky. Dermatologicky a spotřebitelsky testováno. (899 Kč)

 • Peelingový roztok se 6 % AHA NovAge ProCeuticals: Tento exfoliační roztok obsahuje 6% alfa hydroxykyselin (kyselina mléčná a kyselina glykolová) a funguje chemickým odlupováním odumřelých a suchých buněk pokožky od povrchu pokožky, aby účinně urychlil proces buněčné obnovy pokožky – pro hladší, zářivější, zdravěji vypadající pleť. (799 Kč)

 

Zaregistrujte se, objednejte si jakoukoli sadu NovAge

a získáte 33% slevu a DOPRAVU ZDARMA

Sada NovAge Skinrelief Pro Resilient – Kód sady: 44480

Cena: 2399 Kč

Zaregistrujete se do Oriflame přes tuto stránku a ihned po registraci získáte sadu za 1845 Kč

 

Kompletní sada pravidelné péče o pleť s účinky proti stárnutí, vytvořená speciálně pro potřeby citlivé, silně reagující pokožky. Obsahuje zklidňující technologii Ultra Calm, která podporuje kožní bariéru a snižuje citlivost pleti, aktivní přísadu podobnou retinolu DermaLift Active, která šetrně redukuje známky stárnutí, a ochranu proti znečištěnému prostředí 3D Pollution Guard.

Klinické testy prokázaly, že NovAge SkinRelief:

 • Snižuje citlivost pleti
 • Zmírňuje potíže citlivé/reaktivní pokožky, jako je suchost, zhrublost a zarudnutí
 • Redukuje vrásky
 • Podporuje pevnost a pružnost pleti

Obsahuje zklidňující technologii Ultra Calm, Dermalift Active a ochranný štít 3D Pollution Guard.

TECHNOLOGIE ULTRA CALM

Technologie Ultra Calm je přírodní aktivní látka, která působí na mnoha úrovních a obnovuje optimální stav citlivé pokožky.

 • Deaktivuje zánětlivé reakce na dráždivé podněty a tím podrážděnou pokožku zklidňuje.
 • Obnovuje hydrataci podporou hladiny přírodních hydratačních faktorů (NMF) v kožní bariéře, které přitahují a udržují vodu.
 • Posiluje pokožku optimalizací uspořádání korneocytů a extracelulárních lipidů, které tak vytvářejí stabilní, sevřenou vrstvu.
 • Pomáhá vyvážit mikrobiom pokožky tím, že brání tvorbě nežádoucích biofilmů na povrchu pleti.

DERMALIFT ACTIVE

Přírodní aktivní přísadu DermaLift Active jsme zvolili, protože podobně jako retinol stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu, ale bez typických problémů se snášenlivostí.

Testy in vitro ukázaly, že DermaLift Active podpořil tvorbu kolagenu o 63 %, in vivo byla klinicky prokázána redukce vrásek kolem očí a zlepšení pružnosti pleti.

DermaLift Active je ‚upcyklovaná‘ přísada z udržitelných zdrojů získávaná z rambutanů pěstovaných v bio režimu ve Vietnamu. Tuto účinnou formu polyfenolu corilaginu získáváme z listů vodní extrakcí a koncentrací. Díky tomuto procesu může DermaLift Active poskytnout zhruba 15x vyšší koncentraci coraliginu, než kolik najdeme v listu.

OCHRANNÝ ŠTÍT 3D POLLUTION GUARD

Znečištění může být pro citlivou pokožku spouštěčem – znečišťující částečky obsahují chemické látky, které se mohou vstřebat do pokožky a narušit její běžné funkce. 3D Pollution Guard je přírodní technologie, která částečkám znečištění brání v kontaktu s pokožkou. Tato technologie je kombinací dvou rostlinných polymerů, které se propojí a vytvoří hustou strukturu podobnou síti. Smysly tuto síť nijak nezaznamenají, je ale prakticky neprostupná pro škodlivé znečišťující částice a funguje jako druhá kůže, která jim brání v napadení té vaší.

Dalším přínosem této technologie je fakt, že síť 3D Pollution Guard také podporuje napětí pokožky, kterou zpevňuje a pozvedá.

DALŠÍ PŘÍSADY

38382 Čisticí pěna pro citlivou pleť NovAge Skinrelief

PROVZDUŠNĚNÁ PĚNA

Tato provzdušněná pěna vzniká rozptýlením jemných, biologicky odbouratelných tenzidů speciálním balením, které automaticky vytváří pěnu. Tato receptura byla vytvořena konkrétně pro citlivou pokožku. Tenzidy se v pumpičce protlačí jemnou síťkou a výsledkem je provzdušněná, nadýchaná pěna. Použitá směs tenzidů má přesně tu správnou rovnováhu mezi účinností čištění a ohleduplností k celistvosti kožní bariéry.

D-PANTHENOL

D-panthenol –známý také jako provitamin B5 – je aktivní přísada s nízkou molekulární hmotností, která snadno projde kožní bariérou. Panthenol podporuje hydrataci a je ještě účinnější při spojení s glycerinem. Zlepšuje fungování kožní bariéry, a navíc může pomoci omezit nepříjemné pocity, které vyvolává citlivost pleti.

38390 Oční krém pro citlivou pleť NovAge Skinrelief

TECHNOLOGIE EYEREVIVE

Technologie EyeRevive je multifunkční aktivní látka, která v sobě spojuje účinné výtažky s vysokým obsahem polyfenolů ze dvou bílých květin – z arabského jasmínu a hlohu. Zaměřuje se na redukci tmavých kruhů a opuchlin pod očima, k nimž může dojít, když se v okolní tkáni nahromadí krevní produkty včetně žluto-oranžového pigmentu bilirubinu, které unikly z oslabených cév.

 

 

Péče o zralou pleť

SADA NOVAGE TIME RESTORE

Tato technologicky vyspělá sada péče o pleť navrací zralé pleti pružnost, zpevňuje ji, zpevňuje obličejové kontury a viditelně zmírňuje hluboké vrásky a pigmentové skvrny. Je posílena o komplex GenisteinSOY a výtažek z rostlinných kmenových buněk jitrocele. Součástí sady je čisticí gel, oční krém, sérum a denní a noční krém.

Kód sady: 31774

Cena: 2699 Kč

Zaregistrujete se do Oriflame přes tuto stránku a ihned po registraci získáte sadu za 2076 Kč

 

 

PÉČE O PLEŤ PRO MUŽE

NOVAGE MEN

Sada péče o pleť vyvinutá speciálně pro muže redukuje známky únavy a stárnutí. Zároveň pleť osvěžuje, povzbuzuje a vyhlazuje. Klinické testy potvrdily, že při pravidelném používání působí proti projevům únavy. Sada obsahuje čisticí peeling, oční gel, sérum a pleťové mléko. Používejte každé ráno a večer.

Kód sady: 29446

Cena: 1899 Kč

Zaregistrujete se do Oriflame přes tuto stránku a ihned po registraci získáte sadu za 1460 Kč

 

SADY NOVGE S DÁRKE

www.oriflame.cz