NOVAGE – PÉČE O PLEŤ

SADY NOVAGE – POKROČILÁ PÉČE O PLEŤ V KAŽDÉM VĚKU

Vyzkoušejte sílu koncentrované péče.

Výkonné aktivní látky pro váš rituál péče o pleť

NovAge ProCeuticals je účinná, vysoce koncentrovaná péče navržená tak, aby bez problémů zapadla do vašeho rituálu péče o pleť NovAge. Bezpečně a efektivně cílí na specifické problémy pleti – pro viditelně prokazatelné výsledky. Představujeme následující produkty:

  • Pleťová maska z biocelulózy: Ultra zklidňující hydratační intenzivní maska, která pomáhá okamžitě obnovit a prozářit nezdravě vypadající pleť. (349 Kč)
  • 10% roztok s vitaminem C: Intenzivní čtyřtýdenní antihyperpigmentační kúra s účinným roztokem vitaminu C, který pomáhá výrazně snížit hyperpigmentaci pleti. (1599 Kč)
  • Retinolové sérum: Intenzivní sérum v mikrokapslích s 1,1% retinolem, účinnou látkou proti stárnutí pleti. Účinně snižuje výskyt trvalých jemných linek a hlubokých vrásek. (749 Kč)
  • Zpevňující peptidové ampulky NovAge ProCeuticals: Sedmidenní liftingová a zpevňující kúra. Obsahuje multipeptidový roztok a aktivní složku Tensor Mesh. Podporuje tvorbu kolagenu, vypíná pleť a okamžitě i dlouhodobě redukuje vrásky. Dermatologicky a spotřebitelsky testováno. (899 Kč)

  • Peelingový roztok se 6 % AHA NovAge ProCeuticals: Tento exfoliační roztok obsahuje 6% alfa hydroxykyselin (kyselina mléčná a kyselina glykolová) a funguje chemickým odlupováním odumřelých a suchých buněk pokožky od povrchu pokožky, aby účinně urychlil proces buněčné obnovy pokožky – pro hladší, zářivější, zdravěji vypadající pleť. (799 Kč)

Objednejte si jakoukoli sadu NovAge a získáte DOPRAVU ZDARMA

SADA NOVAGE SKINERGISE – NOVINKA

Kompletní vyspělý rituál péče o pleť vyvinutý tak, aby revitalizoval, chránil a zdokonalil pleť a pomáhal oddalovat první známky stárnutí. Obsahuje revitalizační technologii Taurine a extrakt z kmenových buněk açaí. Klinicky, spotřebitelsky a dermatologicky testováno.

Kód sady: 42723

Cena: 1799 Kč

Zaregistrujete se do Oriflame přes tuto stránku a ihned po registraci získáte sadu za 1384 Kč

 

 

 

SADA NOVAGE ECOLLAGEN WRINGLE POWER

Kompletní sada produktů pro dosažení hladké, projasněné a zdravě vypadající pleti. Okamžitě vyplňuje a vyhlazuje vrásky, postupem času je redukuje a pomáhá zpomalovat proces stárnutí pleti. Základem složení je patentovaná technologie Tri-Peptide, nízkomolekulární kyselina hyaluronová a výtažek z rostlinných kmenových buněk. Klinicky, spotřebitelsky a dermatologicky testováno.

Kód sady: 42489

Cena: 1999 Kč

Zaregistrujete se do Oriflame přes tuto stránku a ihned po registraci získáte sadu za 1538 Kč

 

 

 

Sada NovAge Brilliance Infinite Luminosity

Sada NovAge Brilliance představuje komplexní strategii na zlepšení nejednotného tónu pleti, která působí proti projevům hyperpigmentace, jako jsou tmavé skvrny, a proti dalšímu typům nežádoucího zbarvení a odhaluje prozářenější, projasněnější pleť. Obsahuje aktivní přísady, které:

  • přerušují nadměrnou produkci melaninu přímo u buněčného zdroje
  • pomáhají neutralizovat důsledky oxidačního stresu
  • chrání pokožku před UV paprsky a znečištěním
  • doplňují pleti tolik potřebnou hydrataci a udržují ji v ní
  • podporují sílu a odolnost kožní bariéry

 

Kód sady: 44680

Cena: 1999 Kč

Zaregistrujete se do Oriflame přes tuto stránku a ihned po registraci získáte tuto sadu za 1538 Kč

 

 

SADA NOVAGE ULTIMATE LIFT

Složení je vyvinuto tak, aby obnovilo pružnost pleti, vypnulo ji a vymodelovalo. Součástí této vyspělé účinné sady je čisticí gel, oční krém, sérum a denní a noční krém

Kód sady: 44941

Cena: 2299 Kč

Zaregistrujete se do Oriflame přes tuto stránku a ihned po registraci získáte sadu za 1768 Kč

 

 

Péče o zralou pleť

SADA NOVAGE TIME RESTORE

Tato technologicky vyspělá sada péče o pleť navrací zralé pleti pružnost, zpevňuje ji, zpevňuje obličejové kontury a viditelně zmírňuje hluboké vrásky a pigmentové skvrny. Je posílena o komplex GenisteinSOY a výtažek z rostlinných kmenových buněk jitrocele. Součástí sady je čisticí gel, oční krém, sérum a denní a noční krém.

Kód sady: 31774

Cena: 2299 Kč

Zaregistrujete se do Oriflame přes tuto stránku a ihned po registraci získáte sadu za 1768 Kč

 

 

PÉČE O PLEŤ PRO MUŽE

NOVAGE MEN

Sada péče o pleť vyvinutá speciálně pro muže redukuje známky únavy a stárnutí. Zároveň pleť osvěžuje, povzbuzuje a vyhlazuje. Klinické testy potvrdily, že při pravidelném používání působí proti projevům únavy. Sada obsahuje čisticí peeling, oční gel, sérum a pleťové mléko. Používejte každé ráno a večer.

Kód sady: 29446

Cena: 1599 Kč

Zaregistrujete se do Oriflame přes tuto stránku a ihned po registraci získáte sadu za 1230 Kč

 

SADY NOVGE S DÁRKE

www.oriflame.cz