NOVAGE – PÉČE O PLEŤ

SADY NOVAGE – POKROČILÁ PÉČE O PLEŤ V KAŽDÉM VĚKU

Vyzkoušejte sílu koncentrované péče.

Výkonné aktivní látky pro váš rituál péče o pleť

NovAge ProCeuticals je účinná, vysoce koncentrovaná péče navržená tak, aby bez problémů zapadla do vašeho rituálu péče o pleť NovAge. Bezpečně a efektivně cílí na specifické problémy pleti – pro viditelně prokazatelné výsledky. Představujeme následující produkty:

  • Pleťová maska z biocelulózy: Ultra zklidňující hydratační intenzivní maska, která pomáhá okamžitě obnovit a prozářit nezdravě vypadající pleť. (279 Kč)
  • 10% roztok s vitaminem C: Intenzivní čtyřtýdenní antihyperpigmentační kúra s účinným roztokem vitaminu C, který pomáhá výrazně snížit hyperpigmentaci pleti. (1099 Kč)
  • Retinolové sérum: Intenzivní sérum v mikrokapslích s 1,1% retinolem, účinnou látkou proti stárnutí pleti. Účinně snižuje výskyt trvalých jemných linek a hlubokých vrásek. (499 Kč)
  • Zpevňující peptidové ampulky NovAge ProCeuticals: Sedmidenní liftingová a zpevňující kúra. Obsahuje multipeptidový roztok a aktivní složku Tensor Mesh. Podporuje tvorbu kolagenu, vypíná pleť a okamžitě i dlouhodobě redukuje vrásky. Dermatologicky a spotřebitelsky testováno. (599 Kč)

  • Peelingový roztok se 6 % AHA NovAge ProCeuticals: Tento exfoliační roztok obsahuje 6% alfa hydroxykyselin (kyselina mléčná a kyselina glykolová) a funguje chemickým odlupováním odumřelých a suchých buněk pokožky od povrchu pokožky, aby účinně urychlil proces buněčné obnovy pokožky – pro hladší, zářivější, zdravěji vypadající pleť. (549 Kč)

Objednejte jakékoli dva produkty z řady NovAge ProCeuticals a získáte slevu 25% na tyto produkty.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Objednejte si jakoukoli sadu NovAge a získáte DOPRAVU ZDARMA

⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓

SADA NOVAGE SKINERGISE – NOVINKA

Kompletní vyspělý rituál péče o pleť vyvinutý tak, aby revitalizoval, chránil a zdokonalil pleť a pomáhal oddalovat první známky stárnutí. Obsahuje revitalizační technologii Taurine a extrakt z kmenových buněk açaí. Klinicky, spotřebitelsky a dermatologicky testováno.

Kód sady: 42723

Cena: 1799 Kč

Zaregistrujete se do Oriflame přes tuto stránku a ihned po registraci získáte sadu za 1384 Kč

 

 

 

SADA NOVAGE ECOLLAGEN WRINGLE POWER

Kompletní sada produktů pro dosažení hladké, projasněné a zdravě vypadající pleti. Okamžitě vyplňuje a vyhlazuje vrásky, postupem času je redukuje a pomáhá zpomalovat proces stárnutí pleti. Základem složení je patentovaná technologie Tri-Peptide, nízkomolekulární kyselina hyaluronová a výtažek z rostlinných kmenových buněk. Klinicky, spotřebitelsky a dermatologicky testováno.

Kód sady: 31786

Cena: 1999 Kč

Zaregistrujete se do Oriflame přes tuto stránku a ihned po registraci získáte sadu za 1538 Kč

 

 

 

SADA NOVAGE BRIGHT SUBLIME

Vyspělá účinná sada péče o pleť projasňuje a vyrovnává tón pleti, redukuje pigmentové skvrny a vyhlazuje vrásky; výsledkem je čistá, zářivá pleť. Základem řady je technologie Multi-Bright. Součástí sady je čisticí gel, oční krém, sérum a denní a noční krém.

Kód sady: 31775

Cena: 1999 Kč

Zaregistrujete se do Oriflame přes tuto stránku a ihned po registraci získáte tuto sadu za 1538 Kč

 

 

SADA NOVAGE ULTIMATE LIFT

Složení je vyvinuto tak, aby obnovilo pružnost pleti, vypnulo ji a vymodelovalo. Součástí této vyspělé účinné sady je čisticí gel, oční krém, sérum a denní a noční krém

Kód sady: 31773

Cena: 2299 Kč

Zaregistrujete se do Oriflame přes tuto stránku a ihned po registraci získáte sadu za 1768 Kč

 

 

Péče o zralou pleť

SADA NOVAGE TIME RESTORE

Tato technologicky vyspělá sada péče o pleť navrací zralé pleti pružnost, zpevňuje ji, zpevňuje obličejové kontury a viditelně zmírňuje hluboké vrásky a pigmentové skvrny. Je posílena o komplex GenisteinSOY a výtažek z rostlinných kmenových buněk jitrocele. Součástí sady je čisticí gel, oční krém, sérum a denní a noční krém.

Kód sady: 31774

Cena: 2299 Kč

Zaregistrujete se do Oriflame přes tuto stránku a ihned po registraci získáte sadu za 1768 Kč

 

 

PÉČE O PLEŤ PRO MUŽE

NOVAGE MEN

Sada péče o pleť vyvinutá speciálně pro muže redukuje známky únavy a stárnutí. Zároveň pleť osvěžuje, povzbuzuje a vyhlazuje. Klinické testy potvrdily, že při pravidelném používání působí proti projevům únavy. Sada obsahuje čisticí peeling, oční gel, sérum a pleťové mléko. Používejte každé ráno a večer.

Kód sady: 29446

Cena: 1599 Kč

Zaregistrujete se do Oriflame přes tuto stránku a ihned po registraci získáte sadu za 1230 Kč

 

SADY NOVGE S DÁRKE

www.oriflame.cz