KULIČKOVÉ ESENCIÁLNÍ OLEJE

Roll-on, neboli olej s kuličkovým aplikátorem pro použití na pulzní body, je připraven k použití přímo na kůži. Velikost akorát do kabelky a pečlivě vybrané 100% přírodní ingredience.

Složení esenciálních olejů s kuličkovým aplikátorem je přizpůsobené aplikaci přímo na pokožku. Jednoduše přejeďte aplikátorem po kůži a vdechněte aroma.

Pro dosažení optimálních výsledků doporučujeme používat kuličkové esenciální oleje spolu s krátkou masáží pulzních bodů. Přejeďte kuličkovým aplikátorem po krku a ramenou a vmasírujte do pulzních bodů, aby se uvolnila vůně.

Bezpečnost – Vysoce kvalitní esenciální oleje mají i vysokou koncentraci a jsou velmi účinné. Jejich neuvěřitelnou sílu je potřeba respektovat a zacházet s nimi opatrně.

Esenciální oleje nikdy nepijte. Pokud jste těhotná nebo kojíte, používání esenciálních olejů nejprve konzultujte se svým lékařem. Nedoporučujeme, aby esenciální oleje používaly děti nebo miminka.


Esenciální olej s kuličkovým aplikátorem Empower Me s vavřínem a bergamotem 10ml

Kód: 41946

Sebevědomí je důležitým osobním prostředkem ke stanovení a dosažení cílů a ambicí. Zároveň je i přitažlivou silou pro ostatní. Když se zaměříme na vnitřní sebevědomí a posílení důvěry v sebe sama, můžeme dosáhnout mnohem více a odvážíme se pustit i do nejtěžších výzev. Povzbuzující vůně směsi esenciálních olejů Empower Me podněcuje tvořivost a jasné myšlení a podporuje sebevědomí. Ideální k použití před důležitým setkáním či soutěží na odbourání stresu, podporu sebevědomí a uchování odvahy.

Klíčové ingredience – Vavřín* a bergamot

Vůně – Zelená bylinná šťavnatá

Zapojena oblast mozku – Ventromediální prefrontální kůra, oblast spojovaná s pocitem sebevědomí – v průběhu testování byla klíčová ingredience* spojena s touto oblastí v mozku.

Cena: 399 Kč

 


 

Esenciální olej s kuličkovým aplikátorem Energise Me s růžovým pepřem a grapefruitem  10ml

Kód: 41945

Když jsme plni energie, cítíme touhu dosáhnout mnohem více. Ať už potřebujete extra energii na probuzení, zlepšení nálady či dobití baterií během dne, spolehněte se na směs esenciálních olejů Energise Me – podporuje pozitivní emoce, dodává novou vitalitu a zvyšuje schopnost soustředění. Perfektní vzpruha na ráno nebo v době odpoledního poklesu energie. Praktické balení s kuličkovým aplikátorem je připraveno k okamžitému použití.

Klíčové ingredience – Růžový pepř* a grapefruit

Vůně – Kořeněná, pikantní, aromatická

Zapojena oblast mozku – Motorická kůra, oblast spojovaná s pocitem energie – v průběhu testování byla klíčová ingredience* spojena s touto oblastí v mozku.

Cena: 399 Kč

 


Esenciální olej s kuličkovým aplikátorem Relax Me se santalovým dřevem a levandulí  10ml

Kód: 41948

Kvalitní odpočinek a relaxace jsou základem pro zdraví těla a mysli. Bez oddechu naše tělo bojuje o poslední zbytky energie a naše mysl běží na nízké obrátky. Nechte odplavit všechen stres a těžkosti dne a otevřete dveře klidu a soustředění, abyste si mohli nerušeně odpočinout. Konejšivá meditační vůně směsi esenciálních olejů Relax Me zklidňuje tělo i mysl. Ideální pro lidi, kteří mají problémy se spánkem nebo nedokáží „vypnout“. Zklidňující účinky přivolávají pocit spokojenosti a relaxace.

Klíčové ingredience – Santalové dřevo*, levandule

Vůně – Dřevitá květinová vřelá

Zapojena oblast mozku – Varolův most, globus pallidus, oblast spojená se zklidněním a utišením mysli – v průběhu testování byla klíčová ingredience* spojena s touto oblastí v mozku.

Cena: 399 Kč

 

 

 


Esenciální olej s kuličkovým aplikátorem Balance Me s kadidlem a cedrovým dřevem  10ml

Kód: 41947

Každodenní přepnutí z práce na osobní život, nebo dokonce i z jednoho úkolu na druhý, může být náročné, když nejste soustředění. Věnujte pár chvil vědomému odpoutání od nechtěných myšlenek, vyčistěte si hlavu, ukliďte si v mysli a znovu se spojte sami se sebou. Uklidňující harmonická vůně Balance Me pomáhá uvědomit si vlastní rovnováhu a posiluje intuici. Je ideální pro lidi s přetíženou a stresovanou myslí – podporuje obnovu, schopnost soustředění a pročištění myšlenek.

Klíčové ingredience – Kadidlo*, cedrové dřevo

Vůně – Zemitá dřevitá konejšivá

Zapojena oblast mozku – Precuneus, oblast spojená s pocitem harmonie a čisté mysli – v průběhu testování byla klíčová ingredience* spojena s touto oblastí v mozku.

Cena: 399 Kč

 

 


Sada esenciálních olejů s kuličkovým aplikátorem Mind & Mood  4x5ml

Kód: 41975

 

 

 

REGISTRACE ZDARMA