ESENCIÁLNÍ OLEJE MIND & MOD

Esenciální oleje Oriflame využívají sílu aromaterapie pro podpoření duševního zdraví.

Dodávají energii, zklidňují mysl, zrelaxují tělo a snižují hladinu stresu.

Vysoce koncentrované aromaterapeutické esenciální oleje se 100% přírodním složením s výsledky podloženými neurovědeckými testy pro duševní pohodu.

Spojitost mezi vůněmi, mozkem a emocemi je nepopiratelná – všichni jsme zažili pocit nostalgie, když jsme ucítili jemnou vůni, se kterou máme něco zažitého. Díky síle éterických olejů a jejich účinku na lidský mozek může aromaterapie ovlivnit naše emoce a zlepšit tak celkové zdraví mysli, těla i celkovou náladu. Vědecky prokázané transformační výhody zahrnují také zvýšenou kvalitu spánku a snížení stresu a úzkosti.

 

Dodejte svému tělu energii, zklidněte svou mysl a dodejte si sebevědomí – s řadou esenciálních olejů Mind & Mood. Testovány v jedné z nejuznávanějších laboratoří světa. Neurovědecké klinické testy s ověřenými výsledky. Speciálně smíchané ingredience tak, aby vám dodaly pocit, který právě potřebujete!

Řada Mind & Mood je inspirována švédskou filozofií “lagom”, která se soustředí na vyvážený a celistvý životní styl. Oleje Energise Me, Empower Me, Balance Me a Relax Me působí na čtyři klíčová centra našich emocí s cílem podpořit vás, ať už se ve vašem životě děje cokoliv.

Ráno, když potřebujete novou energii, během hektického dne, kdy se potřebujete lépe soustředit, i večer, když si potřebujete odpočinout.

Energise Me – Odstartujte den s dávkou energie

Empower Me – Využijte svůj potenciál a svůj den na maximum

Balance Me – Svobodný pocit čisté mysli

Relax Me – Uvolněte se a nechte rozplynout napětí a stres

Přehled jednotlivých produktů najdete ZDE.

Esenciální oleje jsou vysoce aromatické rostlinné výtažky, které fungují jako nosiče vůně. Získávají se z různých částí rostlin – z okvětních lístků, kůry citrusů, kořenů rostlin, dřeva, listů atd. Oleje jsou velmi účinné složky, které pomáhají rostlinám přežít a prosperovat. Mají řadu terapeutických benefitů a pomáhají tělu a mysli optimálně fungovat.

K dosažení emoční rovnováhy používají produkty Mind & Mood vysoce kvalitní aromatické výtažky, které prošly vědeckými testy a měřením účinků na jejich emocionální efekt v mozku.

Naše unikátní směsi čistých esenciálních olejů obsahují 100% přírodní ingredience, které jsou získávány ze zodpovědných zdrojů. Tyto speciálně vybrané ingredience prošly neurovědeckým testováním v jedné z nejuznávanějších laboratoří světa, abychom zajistili, že naše tvrzení o produktech přesně odpovídají jejich účinkům.

Existuje několik metod měření emocí. Ty nejběžnější spoléhají na vyjádření lidí a jejich popisy prožívaných emocí nebo pozorování jejich chování. S řadou Mind & Mood jsme šli ještě o krok dále. Pracovali jsme s funkční magnetickou rezonancí (fMRI)*, která představuje průlomovou a spolehlivou metodu neurovědeckého testování fyzických projevů. Objektivně jsme naskenovali přímo reakce mozku v jednotlivých vrstvách a zmapovali jsme, kde se objevila aktivita.

Řada Mind & Mood není komplikovaná ani nezabírá mnoho času; je vyvinuta pro každého. Esenciální oleje jsou určeny pro klíčové momenty dne, jednoduše se používají a ladí s vaším každodenním rituálem, ať už doma, nebo na cestách.

Co jsou esenciální oleje?

Tady je vysvětlení
Esenciální oleje jsou aromatické výtažky z rostlin. Což jednoduše znamená, že se jedná o oleje, které se získávají z rostlin a mají nějakou vůni. Mohou být extrahovány z různých rostlin a jejich částí – z okvětních lístků, z citrusové kůry, z kořenů rostlin, ze dřeva, pryskyřice, listů a podobně – ale proces extrakce je velmi specifický. Ať už se jedná o metodu destilace nebo mechanického tlaku, je třeba si zapamatovat, že se nepoužívá žádné rozpouštědlo. To znamená, že proces je nejen šetrný k životnímu prostředí, ale také produkuje čistý, 100% přírodní materiál. Vyprodukované oleje jsou velmi vysoce koncentrované a jejich aroma je opojné – každá kapka má neuvěřitelně silnou vůni! Ale síla olejů není jen v jejich vůni, ale také v tom, co pro vás tato síla může udělat.

Jak vám mohou pomoci?
Tyto aromatické oleje pomáhají rostlinám přežít a kvést – a mají také řadu terapeutických benefitů pro člověka. Znáte tu nostalgickou vzpomínku, kterou občas zažíváte, když ucítíte něco známého? Je to proto, že aroma ovlivňuje mozek! Bylo vědecky prokázáno, že specifické vůně esenciálních olejů mohou přimět tělo a mysl, aby reagovaly určitým způsobem. Mohou vás nabít energií nebo uklidnit vaši mysl. Jejich účinky mohou být transformační – lidé zaznamenali zvýšenou motivaci, zlepšení kvality spánku, snížení stresu a úzkosti apod. Díky této starodávné rostlinné moudrosti mohou esenciální oleje pomoci vašemu tělu fungovat co nejoptimálněji.

Proč jsou tolik oblíbené
Vzhledem k žádoucím emočním účinkům, které mají esenciální oleje pro člověka, není žádným překvapením, že jsou zmiňovány jako jedny z nejlepších produktů, které pomáhají lidem lépe spát a zvládat stres. Obzvláště v poslední době, kdy je globálně úroveň stresu vysoká, hledá každý jednoduché, a zároveň co nejúčinnější způsoby, jak dosáhnout emocionální pohody. A právě esenciální oleje se snadno používají a skutečně fungují. Navíc ještě úžasně voní, takže jsou opravdu nejlepším pomocníkem v péči o sebe. Co vás ale může překvapit, je to, že aromaterapie je starodávná léčebná praxe, která se používá již tisíce let! Není to jen záležitost jedné sezóny, je to trend, který s námi zůstává.

Nepleťte si je s parfémy
Ano, jsou to vůně – ale nepoužívejte je prosím jako parfémy (když oni tak krásně voní, takže víme, že to budete chtít zkusit!). Proč? Protože se jedná o úplně jiné produkty – esenciální oleje jsou tak koncentrované, že není vhodné je nanášet přímo na pokožku. Pokud však nemůžete odolat, vyzkoušejte naše esenciální oleje s kuličkovým aplikátorem určené k použití přímo na kůži.

 

zdroj: www.oriflame.cz