SADA NovAge True Perfection

Cena: 1549 Kč                                                                             Kód sady: 28970

Ihned po registraci koupíte sadu za 1192 Kč 

PŘI KOUPI TÉTO SADY NEPLATÍTE POŠTOVNÉ


 
 
 
 
 
 
 
 
OBJEDNÁNÍM SADY NOVAGE SE AUTOMATICKY STÁVÁTE ČLENEM KLUBU NOVAGE.
 
 
 
 
 
 
Tato vyspělá účinná sada péče o pleť, využívající extrakt z rostlinných kmenových buněk acaí a výtažek z perské akácie, na který je podán patent, intenzivně hydratuje a čistí pleť a vytváří tak svěží, projasněný efekt. Postupem času pomáhá preventivně bránit vzniku prvních známek stárnutí. Všech šest produktů v této sadě je vyvinuto tak, aby spolupůsobily v harmonii jako součást Omlazujícího rituálu péče o pleť a vytvářely tak ten nejlepší možný efekt zdokonalení pleti. Sada obsahuje čisticí péči, pleťovou vodu, oční krém, sérum, denní a noční krém. Značka NovAge využívá to nejnovější z vědy v kombinaci s extrakty z rostlinných kmenových buněk a nabízí vynikající omlazující účinky.

Krok 1: Čištění – Nejprve pomocí Zjemňujícího pěnivého čisticího gelu a Obnovující pleťové vody NovAge odstraňte z pleti make-up, nečistoty a odumřelé buňky. Nejen, že pleť zanechají čistou a svěží, zároveň umožní lepší vstřebávání dalších kroků rituálu.

Krok 2: Oči  – Pak naneste Osvěžující projasňující oční krém; obsahuje výkonné technologie, které hydratují jemnou pleť kolem očí a vyhladí první jemné linky.

Krok 3: Krok navíc – Poté aplikujte Magické zdokonalující sérum True Perfection, které pomůže zesílit účinky vašeho denního a nočního krému a okamžitě zvýší projasnění pleti.

Krok 4: Hydratace – Na závěr naneste Denní zdokonalující krém True Perfection. Postará se o celodenní hydrataci a antioxidační ochranu. Večer pak použijte Noční obnovující krém True Perfection, který ihned hydratuje a stimuluje buněčnou obnovu během spánku.

UPOZORNĚNÍ: Při používání více produktů může nějakou dobu trvat, než se pleť přizpůsobí intenzivnímu režimu péče. V takovém případě doporučujeme začít produkty používat postupně.

zdroj: www.oriflame.cz

 

This entry was posted on 7.7.2016. Bookmark the permalink.