SADA NovAge ECOLLAGEN

Cena: 1999 Kč                                                                                            Kód sady: 28971

Ihned po registraci koupíte sadu za 1538 Kč novage ecollagen

PŘI KOUPI TÉTO SADY NEPLATÍTE POŠTOVNÉ

A AUTOMATICKY SE STÁVÁTE ČLENEM KLUBU NOVAGE.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
DÁREK pro nové členy ORIFLAME k sadě NovAge – strojek na čištění pleti SkinPro Sonic 3 v 1.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vyspělá účinná sada péče o pleť NovAge Ecollagen je založena na extraktu z kmenových buněk lilkovitých rostlin a patentované technologii Tri-Peptide, které opravují vrásky a zdokonalují pleť.

Všech šest produktů v této sadě je vyvinuto tak, aby spolupůsobily v harmonii jako součást Omlazujícího rituálu péče o pleť a vytvářely tak ten nejlepší možný efekt redukce vrásek.

Sada obsahuje čisticí péči, pleťovou vodu, oční krém, sérum, denní a noční krém. Značka NovAge využívá to nejnovější z vědy v kombinaci s extrakty z rostlinných kmenových buněk a nabízí vynikající omlazující účinky.

 

Krok 1: Čištění – Nejprve pomocí Zjemňujícího pěnivého čisticího gelu a Obnovující pleťové vody NovAge odstraňte z pleti make-up, nečistoty a odumřelé buňky. Nejen, že pleť zanechají čistou a svěží, zároveň umožní lepší vstřebávání dalších kroků rituálu.

Krok 2: Oči – Pak naneste na jemnou pleť Oční vyhlazující krém proti vráskám Ecollagen s obsahem výkonných technologií.

Krok 3: Krok navíc – Pak aplikujte Vyhlazující sérum proti vráskám Ecollagen, které se snadno vstřebá do pleti a pomocí výkonných technologií pomůže zesílit účinky vašeho denního a nočního krému.

Krok 4: Hydratace – Na závěr naneste denní nebo noční krém. Na ochranu před fotostárnutím si vyberte Denní vyhlazující krém proti vráskám Ecollagen s SPF

 

Noční vyhlazující krém proti vráskám Ecollagen poskytne odpočívajícím pleťovým buňkám extra hloubkovou výživu během spánku.

 

UPOZORNĚNÍ: Při používání více produktů může nějakou dobu trvat, než se pleť přizpůsobí intenzivnímu režimu péče. V takovém případě doporučujeme začít produkty používat postupně.

www.oriflame.cz

 

This entry was posted on 7.7.2016. Bookmark the permalink.