NovAge – ECOLLAGEN 30+

SADA NOVAGE ECOLLAGEN WRINGLE POWER

Kód sady: 31786

Cena: 1999 Kč

Zaregistrujete se do Oriflame přes tuto stránku a ihned po registraci

získáte sadu za 1538 Kč.

Pro nové členy ORIFLAME je připraven BONUS strojek na čištění pleti SkinPro Sonic 3 v 1

SADA NOVAGE ECOLLAGEN WRINGLE POWER

 

 

 

 

 

 

SADA NOVAGE ECOLLAGEN WRINGLE POWER + STROJEK NA ČIŠTĚNÍ PLETI

Systém péče o pleť 3 v 1 se sonickou technologií pro čistší, zářivější a viditelně omlazenou pleť. Praktický strojek na baterie doplňují tři nástavce: čisticí kartáček, peelingová hlavice a masážní hlavice. Tři programy zahrnují automatické vypnutí po 60 vteřinách.

Vyžaduje 2 AA baterie (nejsou součástí balení)

Vyspělá účinná sada péče o pleť NovAge Ecollagen je založena na extraktu z kmenových buněk lilkovitých rostlin a patentované technologii Tri-Peptide, které opravují vrásky a zdokonalují pleť.

Složky PRE-BIOTIC ACTIVE&NIACINAMID pro silnou a zdravou bariéru pleti.

Nízkomolekulární KYSELINA HYALURONOVÁ pro ještě lépší vyplnění pleti a hydrataci.

Všech pět produktů v této sadě je vyvinuto tak, aby spolupůsobily v harmonii jako součást Omlazujícího rituálu péče o pleť a vytvářely tak ten nejlepší možný efekt redukce vrásek.

Sada obsahuje čisticí péči, oční krém, sérum, denní a noční krém. Značka NovAge využívá to nejnovější z vědy v kombinaci s extrakty z rostlinných kmenových buněk a nabízí vynikající omlazující účinky.

 

Krok 1: INTELIGENTNÍ ČIŠTĚNÍ – obsahuje kombinaci čistících a tonizačních látek – důkladně odstraňuje nečistoty a make-up. Díky svému jemnému složení však nenarušuje lipidovou vrstvu pleti a zanechává pleť vláčnou, svěží a vypnutou jako po použití pleťové vody. Takto ošetřená pleť dokáže přijmout maximum z následně použitých sér a krémů NovAge. A to vše v jednom jediném kroku.

Krok 2: Oči – Pak naneste na jemnou pleť Oční vyhlazující krém proti vráskám Ecollagen s obsahem výkonných technologií.

Krok 3: Krok navíc – Pak aplikujte Vyhlazující sérum proti vráskám Ecollagen, které se snadno vstřebá do pleti a pomocí výkonných technologií pomůže zesílit účinky vašeho denního a nočního krému.

Krok 4: Hydratace – Na závěr naneste denní nebo noční krém. Na ochranu před fotostárnutím si vyberte Denní vyhlazující krém proti vráskám Ecollagen s SPF

Noční vyhlazující krém proti vráskám Ecollagen poskytne odpočívajícím pleťovým buňkám extra hloubkovou výživu během spánku.

www.oriflame.cz

   NAKUPUJTE SI ONLINE PRO SEBE A SVÉ BLÍZKÉ SE SLEVOU 23% NA KAŽDOU OBJEDNÁVKU