ROZJEĎTE SVÉ PODNIKÁNÍ BEZ RIZIKA

Nestačí Vám jen levnější kosmetika  a rádi byste si prodejem kosmetiky Oriflame přivydělali

nebo rozjeli své vlastní podnikání?

To vše je u Oriflame možné.

Na rozjezd svého podnikání u Oriflame nepotřebujete žádný vstupní kapitál. Stačí Vám jen chuť učit se novým věcem a nebát se říct ve svém okolí, že nabízíte Oriflame.

 

Jak začít své vlastní podnikání

Všechny velké změny začínají malými krůčky! Jeden den, jedno rozhodnutí a jedna jednoduchá akce mohou představovat celý rozdíl.

Pokud cítíte, že byste chtěli pracovat sami pro sebe, organizovat si čas podle vlastních přání, mít čas na studium, přátele, cestování a koníčky, začněte ještě dnes! Zítra se nebudete cítit jinak. Abyste se mohli zcela připravit na změnu, podívejte se na toto rozhodnutí a všechny jeho aspekty krok za krokem.

Na začátek si vyberte MLM

Proč? Protože můžete stavět na chytrém základu, který již vytvořili ostatní. Budete potřebovat jen minimální investice, protože tato značka je velmi dobře známá a budete mít lepší šanci uspět. Musíte se soustředit na osobní obchodní strategii a sloučit ji s tou globální – a stát se úspěšným podnikatelem! 

Udělejte si plán

Stanovte si datum, kdy se spustíte do prvních kroků, které je třeba udělat. Vypracujte si strategii na dobu 3 měsíců a nastavte si své cíle a prostředky, které mají být investovány (peníze a čas), pak odhadněte denní rozvrh.

Najděte ty klíčové lidi pro své podnikání

Tento krok je velmi důležitý. Udělejte si seznam potenciálních klientů nebo partnerů. Pak se zamyslete nad tím, co od nich chcete, a jak je oslovit s vaším návrhem.

Propagujte své podnikání

Na začátku musíte svému plánu propagace věnovat pozornost a hodně přemýšlení. Skvělé nápady vždycky prodávají. Nemusíte investovat do placených reklam, musíte však zůstat v kontaktu. Vezměte své podnikání online a využijte všech dostupných zdrojů sociálních médií (Facebook, Instagram, Pinterest). A nezapomeňte: z kreativity vzniká sdílení, a to je vše, co potřebujete. Ve svých sděleních využívejte obrázky, osobní tipy a doporučení. Bude se o vás rychle vědět!

6měsíční zkušební lhůta

Netlačte na sebe. Buďte důslední a řiďte se svou programovou strategií, na viditelné výsledky však počkejte celou zkušební lhůtu. Na začátku se věci mění ze dne na den. Zůstaňte motivovaní do konce zkušební lhůty a pak zhodnoťte výsledky.

Nezapomeňte, že odvážným štěstí přeje! Pusťte se do toho již dnes a změňte svůj život!

zdroj: www.oriflame.cz


Začít s Oriflame je jednoduché.

Připojte se a vychutnejte si při nákupu úžasných výrobků pro vás a vaši rodinu slevu tím, že budete nakupovat za ceny určené pro poradce. Peníze můžete začít vydělávat ihned.

Jednoduše doporučte své oblíbené výrobky Oriflame svým přátelům, rodině a kolegům. Ukažte jim katalog, začněte objednávat a můžete tak vydělat ze všech nákupů, co oni udělají. Čím více lidem ukážete katalog, tím více můžete vydělat

Abychom vám pomohli začít ihned, vytvořil Oriflame speciální program Úspěšný start pro nové poradce. Podívejte se prosím na tento odkaz a dozvíte se více.

 Potřebujete více informací o možnosti přivýdělku?

   Kontakt na manažera:
  Jindřiška Maňáková
   Telefon:   720 621 541
   E-mail:   chaldis@centrum.cz
   Facebook:   Oriflame-Jindřiška Maňáková
   Číslo sponzora:   335793

 

Od katalogu 5/2017 – 10/2017 probíhá registrační kampaň a každý zaregistrovaný člen Oriflame má možnost získat krásné dárky.

Pro nováčky je připraven nový ÚSPĚŠNÝ START  a registrace ZDARMA.

 

—————————————————————————————————————————————————-

Pokud se rozhodnete přivádět nové členy Oriflame, stáváte se sponzorem.

Čím více šikovných lidí přivedete, tím hodnotnější dárky získáte i vy.

Už jste se rozhodli? Vyplňte registrační formulář níže a můžete hned začít.