ORIFLAME – LOVE NATURE

Nová řada pleťové kosmetiky ORIFLAME – Love Nature,

má ještě více výhod, než dříve.

* 3 nové řady s obsahem 100% bio složek v nových obalech

* 2x bohatší složení – nyní dvojí účinek ze dvou přírodních bio výtažků

* každá řada ORIFLAME – Love Nature je obohacena o novu složku – proto mají produkty ještě účinnější vyživující složení s antioxidanty

* produkty ORIFLAME – Love Nature jsou dermatologicky testované, bez parabenů a silikonů, biologicky rozložitelné receptury s peelingovými částečkami přírodního původu

ORIFLAME – Love Nature chrání naše oceány

Ekologická udržitelnost pro nás byla vždy důležitá. Hledání inspirace v přírodě a respektování životního prostředí jsou základem naší filozofie ORIFLAME.

1. BIOLOGICKY ROZLOŽITELNÉ SLOŽENÍ 
S naší novou řadou Love Nature prokazujeme náš respekt k přírodě a vodě, a to zejména snížením negativního dopadu smyvatelných produktů na životní prostředí. Všechny naše produkty Love Nature, které se oplachují, mají složení, které je v přírodě schopné biologického rozkladu. To znamená, že se v přírodě přirozeně rozloží a nemají negativní vliv na vodní prostředí.

2. PEELINGOVÁ ZRNÍČKA PŘÍRODNÍHO PŮVODU
V peelingových produktech Love Nature používáme pouze přírodní zrníčka včetně siliky, jahodových semínek a drcených mandlových skořápek. Minerální zrníčka se vracejí zpět do přírody, odkud pocházejí, a rostlinná zrníčka se rychle rozkládají. 

3. BEZ OBSAHU SILIKONU
Silikon sice vašim vlasům dodává hladký povrch, ale je to syntetický materiál, který se v přírodě těžko rozkládá. Navíc časem může skončit v lidském potravinovém řetězci. Proto jsme se rozhodli, že naše péče o vlasy Love Nature nebude obsahovat silikony.

zdroj: www.oriflame.cz

⇓⇓⇓⇓⇓