MANAŽERSKÝ SEMINÁŘ 2020

Manažerský seminář – Turecko

Nechte svůj úspěch rozkvést!

Kvalifikační období K8 2019 – K3 2020

Každý rok se tisíce lídrů z celé Evropy scházejí ve vysněné destinaci, aby získali ocenění za své fantastické úspěchy. S radostí vám oznamujeme, že v roce 2020 se vypravíme na pohádkovou Tureckou riviéru!

Turecká riviéra, známá také jako Tyrkysové pobřeží, je pás úchvatného pobřeží podél Středozemního moře v jihozápadní části Turecka Antalya. Poskytne nám perfektní kulisu pro čtyři dny rozvoje vůdčích schopností, oceňování a zábavy.

Nenechte si tento mimořádný zážitek ujít! Zaznamenejte si ho do kalendáře a začněte si určovat cíle, abyste se k nám mohli připojit na Manažerském semináři 2020 v Turecku!

 

RÁJ NA ZEMI
Zlaté pláže, lákavé modré vody a nádherné hory – tyrkysové pobřeží je skutečný ráj. Region Antalya je fascinující směsí ohromující přírody, starobylých a moderních atrakcí a barvité turecké kultury viditelné na každém kroku. Nabízí skutečně nezapomenutelný a vzrušující zážitek.

LUXUSNÍ UBYTOVÁNÍ
Vysněná destinace jako Antalya nabízí to nejlepší ubytování ve své třídě. Proto budou naši hosté bydlet v pětihvězdičkovém hotelu Susesi Luxury Resort! Tento rezort s výhledem na písečnou pláž u Středozemního moře se může pochlubit 6 velkými bazény, zelenou exotickou zahradou, aquaparkem, 7 restauracemi a 9 bary! Co si přát víc?

PERLOVÉ MĚSTO
Kaleiçi (KAH-leh-ee-chee), také známé jako Stará Antalya, je okouzlujícím labyrintem dlážděných uliček a divů Turecka. Název Kaleiçi znamená „uvnitř městských hradeb“, což je přiléhavé, protože v minulosti právě toto místo tvořilo srdce Antalye, které obklopovalo a chránilo římský přístav. Dnes je domovem krásné architektury, řady historických památek, bazaru s kořením a suvenýry, malebných kaváren a rušných barů a restaurací.

PŘÍRODNÍ OÁZA
Vodopády Düden se nacházejí cca 13 km od Antalye a patří k nejznámějším atrakcím regionu. Jsou rozděleny na horní a dolní část a napájí je řeka Düden. Nejoblíbenější je horní vodopád Düden s výškou 15 metrů a šířkou 20 metrů. Za padající vodou vznikla přirozená jeskyně, ze které je možné pozorovat vodní kaskády.

CHUŤ TURECKA
Turecká kuchyně plná koření a tradic je jednou z nejvýraznějších kuchyní na světě. Řada pokrmů, které se těší popularitě po celém světě, vznikla v Turecku. Patří mezi ně manti, kebab, loukoum, baklava, kadayif a další. Každý návštěvník Antalye by měl vyzkoušet gözleme, chutné palačinky plněné bramborami, sýrem nebo masem, a pide, typ turecké pizzy.

TURECKÁ KÁVA
Tento populární životabudič je připravován ve speciálním hrnci zvaném džezva nebo ibrik z nefiltrovaných jemně mletých kávových zrn. Tento styl přípravy kávy byl zaveden v Jemenu v 16. století a rychle se stal nedílnou součástí každodenního společenského života Turků. Někteří lidé dokonce věří, že sedlina, která zůstane v šálku po pití, může být použita pro věštění osudu.

ZÁŽITEK NA CELÝ ŽIVOT
Věříme, že vaše práce si zaslouží mimořádné uznání a odměnu. To je důvod, proč je Manažerský seminář skutečně jedinečnou událostí. Představte si, že se na jednom místě sejde 1000 top lídrů ze střední Evropy, kteří oslaví váš úspěch a budou vám tleskat! To vše si můžete vychutnat v kombinaci s exotickou destinací, luxusním ubytováním, úžasnou zábavou a aktivitami. Stačí se kvalifikovat!

 … a abyste se mohli kvalifikovat, je potřeba stát se členem ORIFLAME.