DÁREK PRO NOVÉ ČLENY ORIFLAME

ZAREGISTROVALI JSTE SE PŘES TYTO STRÁNKY A SPLNILI SI 1.KROK – 75 BODŮ DÁRKOVÉHO PROGRAMU PRO NOVÉ ČLENY?

PAK MÁTE MOŽNOST VYBRAT SI NĚKTEROU Z NÍŽE UVEDENÝ VŮNÍ.

incognito pro ni 32538Toaletní voda Incognito pro ni

 Kód: 32538

Lákavý koktejl jiskřivé mochyně vám rozbuší srdce. Sladké a příjemně svěží tóny malin a rebarbory doplňuje jemný nádech konvalinek. Smyslná stezka ze santalového dřeva a pralinek je tajemství, které vám pomůže zvítězít ve hře pro dva hráče…

Toaletní voda Eclat Mademoiselle

Kód: 32871

Vychutnejte si jemnou exotickou a velmi ženskou vůni Eclat Mademoiselle. Klíčovým tónem je bílý ibišek, který doplňují lehké vodní tóny. Klasická elegantní harmonie je inspirovaná romantickou atmosférou Paříže.

toal.voda 31630Toaletní voda Happydisiac

Kód: 31630

Květinovo-ovocná vůně

HLAVA: ananas, hruška Williams, jablko Renetta
SRDCE: lesní jahody, egyptský jasmín, brusinky
TĚLO: cedrové dřevo, pižmo, vanilka Madgaskaru

 

Toaletní voda Elvie

Kód: 32235

Toaletní voda Elvie je harmonická symfonie vůní. Kytice bílých květů, lehká jako dech, se mísí s prachovým bílým pižmem a jemnou zelenou vůní konvalinek, které rostou v srdci skandinávského lesa.

Toaletní voda Excite by Oriflame

Kód: 15560

S prvním nadechnutím se ponoříte do čisté mužné vůně bergamotu, melounu a pelyňku. Svěží záblesk ozónu spolu s aromatickými čajovými tóny naplňuje vůni průzračnou smyslností, kterou prohlubují přírodní vlny mechu, cedrového dřeva a pižma.

happydisiac man 32159Toaletní voda Happydisiac Man

kód: 32159

Aromatická ovocná dřevitá vůně plná energie vám vykouzlí úsměv na tváři. Její klíčové ingredience jsou spojovány s radostí ze života: kořenité úvodní tóny kaviárové limetky přecházejí do optimistického srdce z ozónového akordu. Pohodovou harmonii uzavírají mužné a smyslné tóny cedrového dřeva.

Toaletní voda S8 Icon

Kód: 32636

Sebevědomá, energická a dynamická vůně S8 Icon za sebou zanechává nezapomenutelný dojem. Charakteristické tóny švédských hroznů Solaris, muškátu a ambrových dřevin vytvářejí inovativní, moderní harmonii plnou vitality a odhodlání.

Toaletní voda Eclat Lui

Kód: 32950

Klíčovým tónem této podmanivé sofistikované vůně je kordovánská kůže. Její nadčasovou harmonii otevírá svěží grapefruitový akord a doznění vévodí elegantní levandule.

power musk 25472

Toaletní voda Power Musk – kód: 25472

Mužná, kořenitá Toaletní voda Power Musk s nádechem vytříbeného stylu zosobňuje srdce a duši vášnivého muže.

Charakterizuje ji sebevědomá kombinace sexy pižma, agarového dřeva a muškátového oříšku.

Toaletní voda So Fever Him – kód: 31074
Magneticky mužná vůně s intenzitou a charakterem odrážejícím vášeň a touhu svádět. Omamnou kompozici tvoří přitažlivá směs tónů papriček piri piri, muškátového bourbonu a ohnivého zázvorového dřeva.

 

zdroj: www.oriflame.c

This entry was posted on 7.9.2014. Bookmark the permalink.