DÁREK PRO NOVÉ ČLENY ORIFLAME

ZAREGISTROVALI JSTE SE PŘES TYTO STRÁNKY A SPLNILI SI 1.KROK – 75 BODŮ DÁRKOVÉHO PROGRAMU PRO NOVÉ ČLENY?

PAK MÁTE MOŽNOST VYBRAT SI NĚKTEROU Z NÍŽE UVEDENÝ VŮNÍ.

incognito pro ni 32538Toaletní voda Incognito pro ni

 Kód: 32538

Lákavý koktejl jiskřivé mochyně vám rozbuší srdce. Sladké a příjemně svěží tóny malin a rebarbory doplňuje jemný nádech konvalinek. Smyslná stezka ze santalového dřeva a pralinek je tajemství, které vám pomůže zvítězít ve hře pro dva hráče…

Toaletní voda Eclat Mademoiselle

Kód: 32871

Vychutnejte si jemnou exotickou a velmi ženskou vůni Eclat Mademoiselle. Klíčovým tónem je bílý ibišek, který doplňují lehké vodní tóny. Klasická elegantní harmonie je inspirovaná romantickou atmosférou Paříže.

toal.voda 31630Toaletní voda Happydisiac

Kód: 31630

HLAVA: ananas, hruška Williams, jablko Renetta
SRDCE: lesní jahody, egyptský jasmín, brusinky
TĚLO: cedrové dřevo, pižmo, vanilka Madgaskaru

 

Toaletní voda Elvie

Kód: 32235

Toaletní voda Elvie je harmonická symfonie vůní. Kytice bílých květů, lehká jako dech, se mísí s prachovým bílým pižmem a jemnou zelenou vůní konvalinek, které rostou v srdci skandinávského lesa.

Toaletní voda Air

Kód: 22436

Okouzlující směs sebevědomých květinových tónů otevírá jiskřivý černý rybíz a konvalinky, které přecházejí do jemně ženské vůně drobných gardénií.

Toaletní voda Ice
Kód: 22434

Lákavě svěží Toaletní voda Ice spojuje chladné jiskřivé tóny ozónu s křehkou květinovou fantazií. Výsledná vůně je smělá a přitažlivá. Tajemný náznak pižma doznívá v odvážném závěru vůně.

Toaletní voda Excite by Oriflame

Kód: 15560

S prvním nadechnutím se ponoříte do čisté mužné vůně bergamotu, melounu a pelyňku. Svěží záblesk ozónu spolu s aromatickými čajovými tóny naplňuje vůni průzračnou smyslností, kterou prohlubují přírodní vlny mechu, cedrového dřeva a pižma.

happydisiac man 32159Toaletní voda Happydisiac Man

kód: 32159

Aromatická ovocná dřevitá vůně plná energie vám vykouzlí úsměv na tváři. Její klíčové ingredience jsou spojovány s radostí ze života: kořenité úvodní tóny kaviárové limetky přecházejí do optimistického srdce z ozónového akordu. Pohodovou harmonii uzavírají mužné a smyslné tóny cedrového dřeva.

power musk 25472

Toaletní voda Power Musk – kód: 25472

Mužná, kořenitá Toaletní voda Power Musk s nádechem vytříbeného stylu zosobňuje srdce a duši vášnivého muže.

Charakterizuje ji sebevědomá kombinace sexy pižma, agarového dřeva a muškátového oříšku.

 

Dárková sada North for Men Original- kód: 32018

Sada obsahuje šampon 2 v 1, který revitalizuje pokožku i vlasy, a chladivý balzám po holení, který zklidňuje pleť, chrání ji a zajišťuje hydrataci na 24 hodin.

 

zdroj: www.oriflame.c